Предупредување

JFolder: :files: Патеката не е папка. Патека: /home/makedonm/public_html/images/akcii/2010/sarplaninaavgust2010

Забелешка

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/akcii/2010/sarplaninaavgust2010

Шар Планина, врвови - Бистрички и Песочан

Шар Планина, врвови - Бистрички и Песочан 

Поздрав! 

Дуле

{gallery}akcii/2010/sarplaninaavgust2010{/gallery}
Sky Bet by bettingy.com

8°C

Скопје

Претежно облачно

Влажност: 68%

Ветер: 9.66 km/h

  • 10 Дек 2018

    7°C 0°C

  • 11 Дек 2018

    4°C -4°C

clenstvo
Членарината за 2018 година во ПК Македон изнесува 350 денари, вклучувајќи и осигурување до 3000 мнв.

Повеќе
about
Планинарскиот клуб „Македон“ од Скопје функционира уште од 2008 година. Целта на клубот е омасовување посебно со...

Повеќе